Prvákoviny a COVID-19


Bude ode mne vyžadován negativní test na covid-19?

Všechno, co od tebe budeme chtít, je pouze čestné prohlášení, že nejsi nakažený a že ses se v poslední době ani s nikým nakaženým nesetkal. Formulář k tomuto prohlášení ti po vyplnění přihlášky včas pošleme na tvůj e-mail.

Budu na Prvákovinách muset chodit v roušce?

Vše se bude odvíjet od příslušných vládních nařízení, která budou v tu dobu v platnosti. Pro veškeré podrobnosti týkající se tohoto tématu prosím sleduj svůj e-mail, naše stránky a naše sociální sítě, kde tě včas o všem informujeme.

Bude na akci dostupná dezinfekce?

Pravděpodobně ano, ale vše se bude odvíjet od příslušných vládních nařízení, která budou v tu dobu v platnosti. Pro veškeré podrobnosti týkající se tohoto tématu prosím sleduj svůj e-mail, naše stránky a naše sociální sítě, kde tě včas o všem informujeme.

Pokud bude akce kvůli pandemii zrušena, dostanu své peníze zpátky?

Aktuální situace nasvědčuje tomu, že koronavirová krize konání letošních Prvákovin téměř s jistotou nenaruší, neboť akce s většími počty účastníků budou tou dobou již povoleny. Kdyby se však situace znovu zhoršila a my byli pod tíhou vládních opatření nuceni Prvákoviny zrušit, vrátilo by se ti 50% zaplacené částky. Celou částku vracet bohužel nemůžeme, a to z důvodu platby za pronájem místa konání Prvákovin.